Twoje zdjęcia zalegają na dyskach? Właściwie to do nich nie zaglądasz, bo nie wiesz czy gdzieś na komputerze znajdzie się historia sprzed 3 lat? Jedyne wspomnienia przypomina ci facebook i instagram? 
A gdzie reszta tych świetnych zdjęć z wspólnych chwil, wycieczek, urodzin, czy zwyczajnego przyjemnego letniego dnia, gdy twoje serce zabiło szybciej z jakiegoś powodu? 
No właśnie, warto się nad tym zastanowić. Ja jestem totalną zwolenniczką tradycyjnych rozwiązać. Jeżeli książka to największą przyjemność sprawi mi trzymanie jej w rękach, dotyk nieczytanych jeszcze stron albo zupełnie odwrotnie - zapach starego, bibliotecznego papieru. 
Dlatego jeżeli zdjęcia - to koniecznie nie tylko w formie cyfrowej! W marcu planuję zrobić album z całego 2020 roku, zdjęcia już wywołane, czekają tylko na swoją idealną oprawę.  
Ostatnio pisałam na instagramie bardzo osobisty dla mnie post o odbitkach.. 
Wiecie dlaczego tak bardzo podkreślam zawsze ich wartość? Bo sama mam ich mnóstwo, zwłaszcza z dzieciństwa, za co jestem ogromnie wdzięczna moim rodzicom. W szafach chowają się urywki naszego życia, beztroskiego, pięknego dzieciństwa.
Życie lubi pisać różne scenariusze, nie zawsze kolorowe. W tym roku doceniam taką formę wspomnień jeszcze bardziej niż zwykle, gdy chcę wrócić do dawnych chwil, gdy tęsknię, gdy próbuje zrozumieć.
I piszę wam to z pozycji dziecka, już dorosłego, ale nadal dziecka. Dlatego drodzy rodzice - zadbajcie o wspomnienia swoich dzieci. I nigdy przenigdy nie niszczcie zdjęć, choćby życie odmieniło się bardzo boleśnie. Zdjęcia na telefonie, komputerze często mają tendencję to znikania, bo to tylko technologia, tylko sprzęt. Dajcie im drugie życie. Zapewniam was, że warto.
Przedstawię wam kilka rozwiązań. 

1. FOTOALBUM 
- personalizowane okładki, drukowane zdjęcia na sztywnych kartach, projekt z waszych zdjęć, który otrzymujecie ode mnie do wglądu i zatwierdzenia. 
Duży wybór okładek, który możecie dobrać do swojego stylu, wystroju wnętrza, czy motywu przewodniego np. na weselu lub chrzcinach. 
Formaty albumów do wyboru: 
- 15x15cm; 20x20 cm; 25x25 cm; 30x30 cm.
 ODBITKI
Standard nad standardami, nie wyobrażam sobie nie mieć ich w swoim mieszkaniu. Dostępne w wielu formatach, ja jednak najbardziej lubię 10x15 cm - klasyczny, idealny do albumu z dużą ilością zdjęć oraz 23x15 cm - świetne do powieszenia, postawienia w ramce oraz do prezentacji w drewnianym pudełku.  
W co pakuję odbitki? 
Odbitki z większych pakietów oraz uroczystości typu chrzciny, komunie, śluby, urodziny pakuję w drewniane pudełka. Natomiast klasyczne sesje zdjęciowe pakowane są w kartonowe pudełka przepasane wstążką. 
A może tak zdjęcia na ścianę?
Oprócz klasycznych fotoobrazów i ramek, chcę wam zaproponować coś nowego. 

CRYSTALBOARD
- matowy wydruk na piance, idealny zarówno do powieszenia na ścianę, jak i postawienia na komodzie czy półce. W zestawie są już przygotowane haczyki i instrukcja montażu. Czysta profesja i sama przyjemność od kryształków. 

W tej samej cenie macie do wyboru zestaw: 
- 2 szt - 30x40 cm 
- 4 szt - 20x30 cm
- 1 szt 30x40cm + 2szt 20x30 cm 
Wszystkie te produkty możecie zamówić u mnie niezależnie od tego, czy robiliście u mnie sesję zdjęciową. Mogą to być wasze rodzinne zdjęcia, każde wspomnienie które chcecie upamiętnić i wyróżnić. 
Na spotkania ślubne zawsze zabieram albumy, abyście mogli je zobaczyć na żywo i dotknąć! Ten efekt jest naprawdę wspaniały. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyście obejrzeli je także w innych okolicznościach. 
Zachęcam was do takiej formy zdjęć.
Do usłyszenia! 
- Klaudia
ps. A gdybyście chcieli pomóc komuś stworzyć nowe wspomnienia, to mam gotowe piękne zaproszenia na sesję zdjęciową. 

Zobacz też:

Back to Top