Czy marzec jest kiepskim miesiącem na sesję zdjęciową? Szczerze to bardzo długo sama tak myślałam. Jednak ubiegły rok zaskakuje mnie na każdym kroku, przełamuje bariery w głowie. Dzięki temu staję się bardziej otwarta na nowe rzeczy. Marzec zawsze kojarzył mi się z okresem przedwiosennym, z porządkami po zimie na podwórkach, w ogrodach. Taki obraz wyniosłam ze swoich dziecięcych lat. Zawsze było szaro, ale powiew innego powietrza i obietnica nadchodzącej wiosny czyniła go wyjątkowym miesiącem.
Nawet nie zdawałam sobie sprawy jak bardzo brakowało mi sesji rodzinnych! Dla tych którzy nie lubią zimą wychodzić na dwór sesja domowa lifestyle to idealne rozwiązanie. A przy okazji możemy zadbać o piękne, ciepłe barwy odrywając się od szarości ulic. 
Umawiając się z tą genialną rodzinką wiedziałam, że będzie ciekawie. No przecież w domu jest trzylatek! A że z trzylatką żyję na co dzień, bywa w takich sytuacjach hardcorowo - albo jesteś przyjacielem albo wrogiem. Jest to rodzinka wyjątkowa i niezwykle ciepła! Klaudia jest wspaniałą i najlepszą makijażystką w Stargardzie! Bez cienia wątpliwości! Poznałyśmy się właściwie najpierw internetowo planując współpracę przy sesjach zdjęciowych. Później przy każdej możliwej okazji odwiedzałam jej studio wraz z modelką i szczerze uwielbiam klimat, który wprowadza ta kobietka! 
Na sesjach z dziećmi nie zawsze wszystko idzie łatwo, czasami trzeba się sporo nagimnastykować, uzbroić w cierpliwość i podążać za rytem, który same nam wyznaczą. Mimo wszystko pierwsze 45 minut sesji zaowocowało nam takimi kadrami. 
W trakcie sesji zdjęciowej bywa tak, że dzieci miewają chwile kryzysu. Ważne jest, aby mimo wszystko ich do niczego nie zmuszać. Można dać im chwilę na zabawę w swoim pokoju. Ten czas możemy wykorzystać na kilka ujęć tylko we dwoje! 
Wracamy po małżeńskich czułościach. Przenosimy się do dziecięcego pokoju, który inspiruje mnie za każdym razem! 
Do zobaczenia!
Następnym razem pokażę wam bajeczną sesję ślubną i znowu udowodnię, że marzec nie musi być taki szary! 

You may also like

Back to Top